Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
VŠCHT PrahaÚEM → Zájemci o studium
iduzel: 57811
idvazba: 67903
šablona: stranka_submenu
čas: 25.9.2021 15:25:49
verze: 4927
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW


Vítejte v ekonomických oborech VŠCHT Praha


 ◳ Z01 (jpg) → (šířka 215px)

  • Již od září budete studovat v nové budově VŠCHT na adrese Jankovcova 23, Praha 7.
  • Lokalita je velmi dobře dostupná, v příjemném prostředí s vynikající infrastrukturou.
  • V této budově pro vás připravujeme učebny a kanceláře studijního oddělení, a najdete zde i své učitele, abyste měli hned od začátku vše potřebné na jednom místě.
  • Budete mít proto i rozvrhy bez zbytečných prostojů ve výuce, což usnadňuje organizaci času, a zejména ve vyšších ročnících umožňuje práci při studiu.
  • Chcete-li poznat svou novou školu důkladněji, včetně jejích tradičních chemických, technických a přírodovědných oborů, a také pestré nabídky celoškolských aktivit a studentských spolků, přihlaste se na tradiční seznamovací kurz na Běstvině.
  • První týden výuky začne v pondělí 13. září.
  • V úterý 14. září čeká studenty nastupující do prvního ročníku bakalářského programu slavnostní imatrikulační obřad.
  • V následujících dnech absolvujete adaptační den (bakaláři ve čtvrtek 16. září a magistři v pátek 17. září), na kterém potkáte své nové učitele a spolužáky, a dozvíte se vše potřebné o struktuře a koncepci svého programu i o organizaci studia.
  • Umožní-li to počasí, budou se adaptační dny konat podobně jako v září 2020, neformálně a v zeleni poblíž budovy školy.

Těšíme se na vás

 ◳ Z04 (jpg) → (šířka 450px)

 ◳ Z02 (jpg) → (šířka 450px)


Všeobecné informace o studijních programech

Studijní programy Ekonomika a management (Bc.) a Odvětvový management se specializacemi Projektové řízení inovací a Řízení chemického průmyslu (Ing.) byly akreditovány Národním akreditačním úřadem v roce 2020, a to v českých i anglických verzích. Pro všechny programy je charakteristický exaktní přístup k řešení praktických problémů a důraz na uplatnění absolventů v mezinárodním prostředí. Magisterský program je možné absolvovat i v blokové formě, kde se cvičení konají o víkendech a pro přednášky jsou k dispozici rozšířené studijní opory včetně videozáznamů. Tuto organizaci studia ocení především zájemci, kteří již pracují nebo například pečují o děti.

Podmínky pro přijetí do ekonomických programů VŠCHT Praha se liší od podmínek pro ostatní programy, a proto je stručně shrnujeme v příslušných sekcích menu. Podrobné informace pro uchazeče o studiu všech programů na VŠCHT Praha najdete na https://studuj.vscht.cz/prihlaska/. O ekonomických programech se dozvíte více i na celoškolském portálu https://studuj.vscht.cz/byznys/, o programech v anglickém jazyce na https://business.vscht.cz.

Případné předchozí středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v zahraničí si na VŠCHT Praha můžete nechat ověřit v rámci přijímacího řízení do všech programů, tedy i ekonomických (viz platný předpis).

Konkrétní dotazy uchazečů o studium rádi zodpovíme na studuj.byznys@vscht.cz. Dotazy týkající se přijímacího řízení můžete zasílat také studijnímu oddělení na studium.uem@vscht.cz.

S dotazy k připravovanému doktorskému studijnímu programu Management udržitelného rozvoje / Sustainability Management kontaktujte zástupce garanta (jan.vlachy@vscht.cz).

Užitečné pro vás mohou být i                             

... a můžete si stáhnout nebo prohlédnout

Aktualizováno: 16.9.2021 09:57, Autor: Jan Vlachý

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2021
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi