Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
VŠCHT PrahaÚEM → Zájemci o studium
iduzel: 57811
idvazba: 67903
šablona: stranka_submenu
čas: 24.1.2022 15:56:55
verze: 5041
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW


 ◳ Gantt0 (png) → (originál)


Přihlášku k bakalářskému studiu i přihlášku k navazujícímu magisterskému studiu těchto programů můžete vyplnit a odeslat on-line od 15. ledna do 31. března.


Příští den otevřených dveří pro ekonomické obory se koná v pátek 28. ledna.


Studijní programy Ekonomika a management (Bc.) a Odvětvový management se specializacemi Projektové řízení inovací a Řízení chemického průmyslu (Ing.) byly akreditovány Národním akreditačním úřadem v roce 2020, a to v českých i v anglických verzích. Pro všechny programy je charakteristický exaktní přístup k řešení praktických problémů a důraz na uplatnění absolventů v mezinárodním prostředí. Magisterský program je možné absolvovat i v blokové formě, kde se cvičení konají o víkendech a pro přednášky jsou k dispozici rozšířené studijní opory včetně videozáznamů. Tuto organizaci studia ocení především zájemci, kteří již pracují nebo například pečují o děti.

Podmínky pro přijetí do ekonomických programů VŠCHT Praha se liší od podmínek pro ostatní programy, a proto je stručně shrnujeme v příslušných sekcích menu. Podrobné informace pro uchazeče o studium všech programů na VŠCHT Praha najdete na https://studuj.vscht.cz/prihlaska/. O ekonomických programech se dozvíte i na celoškolském portálu https://studuj.vscht.cz/byznys/, o programech v anglickém jazyce na https://business.vscht.cz.

Případné předchozí středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v zahraničí si na VŠCHT Praha můžete nechat ověřit v rámci přijímacího řízení do všech programů, tedy i ekonomických (viz platný předpis).

Konkrétní dotazy uchazečů o studium rádi zodpovíme na studuj.byznys@vscht.cz. Dotazy týkající se přijímacího řízení můžete zasílat také studijnímu oddělení na studium.uem@vscht.cz.

Předtím se ale podívejte na pár rad pro uchazeče ze středních škol.

Užitečné pro vás mohou být i                             

... a můžete si stáhnout nebo prohlédnout

Aktualizováno: 14.1.2022 15:09, Autor: Jan Vlachý

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2021
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi