Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
VŠCHT PrahaÚEM → Zájemci o studium
iduzel: 57811
idvazba: 67903
šablona: stranka_submenu
čas: 10.4.2021 14:19:08
verze: 4827
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW


Studijní programy Ekonomika a management (Bc.) a Odvětvový management se specializacemi Projektové řízení inovací a Řízení chemického průmyslu (Ing.) byly akreditovány Národním akreditačním úřadem v roce 2020, a to v českých i anglických verzích. Pro všechny programy je charakteristický exaktní přístup k řešení praktických problémů a důraz na uplatnění absolventů v mezinárodním prostředí. Nyní přijímáme přihlášky pro uchazeče o studium v obou programech od září 2021. V současnosti probíhá řízení o akreditaci doktorského studijního programu Management udržitelného rozvoje.

Podmínky pro přijetí do ekonomických programů VŠCHT Praha se liší od podmínek pro ostatní programy, a proto je stručně shrnujeme v příslušných sekcích menu. Podrobné informace pro uchazeče o studiu všech programů na VŠCHT Praha najdete na https://studuj.vscht.cz/prihlaska/. O ekonomických programech se dozvíte více i na celoškolském portálu https://studuj.vscht.cz/byznys/, o programech v anglickém jazyce na https://business.vscht.cz.

Případné předchozí středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v zahraničí si na VŠCHT Praha můžete nechat ověřit v rámci přijímacího řízení do všech programů, tedy i ekonomických (viz platný předpis).

Konkrétní dotazy uchazečů o studium rádi zodpovíme na studuj.byznys@vscht.cz. K připravovanému doktorskému studijnímu programu Management udržitelného rozvoje / Sustainability Management kontaktujte zástupce garanta (jan.vlachy@vscht.cz).

Užitečné pro vás mohou být i

... a můžete si stáhnout nebo prohlédnout

Aktualizováno: 5.4.2021 11:05, Autor: Jan Vlachý

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2021
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi