Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
VŠCHT PrahaÚEM → Celoživotní vzdělávání → Další vzdělávání pedagogických pracovníků
iduzel: 56356
idvazba: 67665
šablona: stranka_submenu
čas: 6.7.2022 02:07:37
verze: 5054
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Další vzdělávání pedagogických pracovníků


Kdo jsme my

Jsme kvalitní a sladěný tým akademických pracovníků a metodiků, kteří už v praktickém životě leccos dokázali, máme zkušenosti s vysokoškolskou výukou, s výukou v celoživotním vzdělávání i s dalším vzdělávání pedagogických pracovníků. V uplynulých letech jsme realizovali obdobné kurzy na MÚVS ČVUT. Od roku 2020 jsme nově součástí VŠCHT Praha na Ústavu ekonomiky a managementu.

Kdo jste vy

Chcete se dále kvalitně vzdělávat, rozvíjet své dovednosti, rozšířit si učitelskou kvalifikaci nebo zlepšovat jazykové znalosti.  Víte, že umět cizí jazyk není jen o gramatických pravidlech, ale i o tom správně rozumět. Potřebujete umět vhodně komunikovat a kriticky myslet. Za nedílnou součást svých kompetencí považujete schopnost orientovat se v mezinárodním prostředí a komunikovat v cizím jazyce v různých profesních i životních situacích.

Co nabízíme

Realizujeme  Rozšiřující studium angličtiny k získání kvalifikace pro výuku anglického jazyka na ZŠ a SŠ a Doplňující didaktické studium k doplnění metodické kvalifikace pro výuku anglického jazyka. Základním, středním i vyšším odborným školám dokážeme připravit a nabídnout akreditované jazykové kurzy na všech úrovních s výukou v malých skupinách. Kromě obecného jazyka se zaměřujeme i na výuku prezentačních dovedností a mezikulturní komunikaci.

Realizujeme kurzy prezenční, kombinované i on-line.

Kontakt:

skills@vscht.cz

603 340 385

Aktualizováno: 29.3.2022 09:32, Autor: UEM

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2021
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi