Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
VŠCHT PrahaÚEM → Kontakty
iduzel: 11958
idvazba: 64842
šablona: stranka
čas: 28.10.2021 07:13:13
verze: 4927
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW


Vybrané kontakty

Jméno

Místnost

Konzultační hodiny

Kontakt

doc. Ing. Lenka Švecová, Ph.D.

vedoucí ústavu

Jankovcova 23, 3. NP   lenka.svecova@vscht.cz

doc. Ing. Jan Vlachý, Ph.D.

mezinárodní programy

Jankovcova 23, 3. NP   jan.vlachy@vscht.cz
Ing. Martin Richtr

hospodář

Jankovcova 23, 3. NP

b Martin.Richtr@vscht.cz

e (+420) 778 764 625

Martin Gutzer

IT support

Jankovcova 23, 3. NP   

b Martin.Gutzer@vscht.cz
e (+420) 797 998 099

Kateřina Pavlíčková

studijní referentka programu Ekonomika a management

Jankovcova 23, 2. NP

b Katerina1.Pavlickova@vscht.cz
e  (+420) 220 44 - 4311

Jaroslava Bradáčová

studijní referentka programu Odvětvový management

Jankovcova 23, 2. NP

b Jaroslava.Bradacova@vscht.cz
e  (+420) 220 44 - 4311

Martina Hlinková

studijní referentka anglických programů

Jankovcova 23, 2. NP

b Martina.Hlinkova@vscht.cz
e  (+420) 220 44 - 4331

Gabriela Srbková

studijní mobility

Jankovcova 23, 2. NP

b Gabriela.Srbkova@vscht.cz
e  (+420) 220 44 - 4331

Úplný telefonní seznam

Aktualizováno: 18.10.2021 09:09, Autor: Jan Vlachý

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2021
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi