Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaÚEM → Kontakty
iduzel: 11958
idvazba: 64842
šablona: stranka
čas: 29.9.2020 08:08:28
verze: 4723
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Vybrané kontakty

Jméno

Místnost

Konzultační hodiny

Kontakt

doc. Ing. Lenka Švecová, Ph.D.

vedoucí ústavu

    lenka.svecova@vscht.cz
Ing. Martin Richtr

hospodář

 

b Martin.Richtr@vscht.cz

e (+420) 778 764 625

Jana Motejzíková

sekretářka

C306   

b Jana.Motejzikova@vscht.cz
e  (+420) 220 44 - 3097

Kateřina Pavlíčková

studijní referentka programu Ekonomika a management

C302

b Katerina.Pavlickova@vscht.cz
e  (+420) 220 44 - 4311

Jaroslava Bradáčová

studijní referentka programu Odvětvový management

C302

b Jaroslava.Bradacova@vscht.cz
e  (+420) 220 44 - 4311

Martina Hlinková

studijní referentka anglických programů

C313

b Martina.Hlinkova@vscht.cz
e  (+420) 220 44 - 4331

Gabriela Srbková

studijní mobility

C313

b Gabriela.Srbkova@vscht.cz
e  (+420) 220 44 - 4331

Úplný telefonní seznam

Aktualizováno: 20.9.2020 13:09, Autor: Jan Vlachý

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi