Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
VŠCHT PrahaÚEM → Kontakty
iduzel: 11958
idvazba: 64842
šablona: stranka
čas: 2.12.2022 07:38:45
verze: 5243
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.150
Obnovit | RAW
iduzel: 11958
idvazba: 64842
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'kem.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/kontakty'
iduzel: 11958
path: 8547/11265/11271/11270/11958
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW


Kontaktní adresa

VŠCHT Praha
Ústav ekonomiky a managementu
Jankovcova 23
170 00 Praha 7 – Holešovice


Vybrané kontakty

Jméno

Místnost

Návštěvní hodiny *

Kontakt

doc. Ing. Lenka Švecová, Ph.D.

vedoucí ústavu

Jankovcova 23, 4. NP   lenka.svecova@vscht.cz

doc. Ing. Jan Vlachý, Ph.D.

mezinárodní programy

Jankovcova 23, 4. NP   jan.vlachy@vscht.cz
Ing. Martin Richtr

hospodář

Jankovcova 23, 4. NP

b Martin.Richtr@vscht.cz

e (+420) 778 764 654

Martin Gutzer

IT Specialist

Jankovcova 23, 4. NP   

b Martin.Gutzer@vscht.cz
e (+420) 739 535 029

Ing. Kateřina Pavlíčková

studijní referentka programu Ekonomika a management

Jankovcova 23, 3. NP

Po 9.00-11.00

St 9.00-11.00,  14.00-15.00

Čt 9.00-11.00

b Katerina1.Pavlickova@vscht.cz
e (+420) 220 444 311

Bc. Jaroslava Bradáčová

studijní referentka programu Odvětvový management

Jankovcova 23, 3. NP

Po 9.00-11.00

St 9.00-11.00,  14.00-15.00

Pá 9.00-11.00

b Jaroslava.Bradacova@vscht.cz
e (+420) 220 444 511

Ing. Marie Chajdová

studijní referentka anglických programů

Jankovcova 23, 3. NP

Po 9.00-11.00

Čt 9.00-11.00

b Marie.Chajdova@vscht.cz

e (+420) 736 200 863

Ing. Martina Hlinková

studijní referentka anglických programů

Jankovcova 23, 3. NP

Po 9.00-11.00

Čt 9.00-11.00

b Martina.Hlinkova@vscht.cz

Martina Novoveská

studijní mobility

Jankovcova 23, 3. NP

Čt 9.00-11.00

b novovesa@vscht.cz
e 

Bc. Jitka Čápová

administrativa kurzů CŽV

 

Jankovcova 23, 4. NP

Po - Pá

8.45-15.45

b jitka.capova@vscht.cz
e (+420) 737 899 874

Mgr. Tomáš Groll

administrativa kurzů CŽV

Jankovcova 23, 4. NP

Po - Pá

8.45-15.45

b tomas.groll@vscht.cz
e (+420) 603 340 385

Mgr. Magda Matušková

administrativa kurzů CŽV

Jankovcova 23, 4. NP

Po - Pá

8.45-15.45

b magda.matuskova@vscht.cz
e (+420) 737 899 868

Hana Šumová

sekretariát

Jankovcova 23, 4. NP

b Hana.Sumova@vscht.cz
e (+420) 736 200 569

e (+420) 220 444 490

* Návštěvy v jiných termínech dle předchozí domluvy.

Úplný telefonní seznam

Aktualizováno: 19.10.2022 13:51, Autor:

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČ: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Za informace odpovídá: Ústav ekonomiky a managementu
Technický správce: Výpočetní centrum

Copyright VŠCHT Praha
zobrazit plnou verzi