Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHIÚEM → Kontakty
iduzel: 11958
idvazba: 25317
šablona: stranka
čas: 26.9.2017 00:08:21
verze: 3813
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Kontakty

Jméno

Místnost

Konzultační hodiny

Kontakt

prof. Ing. Dušan Baran, Ph.D.

vedoucí katedry

 C305 úterý 13:30-14:30

b barand@vscht.cz
e (+420) 220 44 - 3086

Mgr. Ing. Marek Botek, Ph.D.

tajemník katedry

 C315 úterý  14:00-15:00

b botekm@vscht.cz
e (+420) 220 44 - 3000

Ing. Olga Kutnohorská, Ph.D.

hospodář

 C309 po domluvě

b kutnohoo@vscht.cz
e (+420) 220 44 - 3044

Jana Motejzíková

sekretářka

 C306            x

b Jana.Motejzikova@vscht.cz
e  (+420) 220 44 - 3097

Ing. Jakub Dyntar, Ph.D.  C302 po domluvě b dyntarj@vscht.cz
e (+420) 220 44 - 4311
prof. Ing. Ivan Gros, CSc.  C308  úterý 14:00-15:00

grosi@vscht.cz
e
(+420) 220 44 - 3085

doc. Ing. Stanislava Grosová, CSc.
 C308 pondělí 10:00-11:00

b grosovas@vscht.cz

e (+420) 220 44 - 3085
Ing. Jiří Klečka, Ph.D.  C313 čtvrtek 12:30-13:30

b Jiri.Klecka@vscht.cz

e (+420) 220 44 - 4331

doc. Ing. Jan Rančák, CSc.  C307 středa 11:00-12:00 Jan.Rancak@vscht.cz

(+420) 220 44 - 4307

Ing. Ivan Souček, Ph.D.  C307 po domluvě b isoucek@email.cz
e (+420) 220 44 - 4307
Ing. Věra Soukupová, CSc.   C309 po domluvě b ing.soukupova@seznam.cz
e (+420) 220 44 - 3044
Ing. Dana Strachotová, Ph.D.  C314 čtvtrtek 13:00-14:00

b strachod@vscht.cz
e (+420) 220 44 - 5041

Mgr. et Mgr. Ing. František Sudzina, Ph.D.  C313 po domluvě

b Frantisek.Sudzina@vscht.cz

e (+420) 220 44 - 4331

Ing. Petra Zemanová, Ph.D.  C314 pondělí 12:30-13:30

b petra.zemanova@vscht.cz
e (+420) 220 44 - 5041

Aktualizováno: 19.9.2017 12:59, Autor: Jana Motejzíková

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi